Droga żywności od rozpoczęcia produkcji do momentu pojawienia się na naszych stołach jest bardzo daleka. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż żeby żywność była jak najlepsza ważne jest nie tylko jej pochodzenie i sposób produkcji, ale też sposób jej transportu oraz przechowywania. W tej kwestii potentatem na rynku została firma Schoeller Allibert, która specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzywa sztucznego.

Schoeller Allibert

Producent opakowań z tworzywa sztucznego to marka znana na całym świecie. Filie firmy rozmieszczone są w wielu krajach. Tysiące zatrudnionych ludzi każdego dnia dba o jakość wytwarzanych towarów, tak by każdy klient był zadowolony z usługi. Wszystkie produkty tworzone są z najlepszych materiałów, zgodnie z rozporządzeniami Unii Europejskiej. Wysoka jakość i trwałość towarów pozwala wciąż rozwijać produkcję i zyskiwać klientów z coraz to nowszych branży przemysłu.

Pojemniki i opakowania

W szerokiej ofercie producenta znajduje się szereg pozycji. Do najczęściej wybieranych w branży spożywczej i hurcie detalicznym należą pojemniki na mięso. By produkt nie uległ w czasie transportu urazom mechanicznym, a mięso, które trafi do sklepów, a później na nasze stoły, było świeże i najwyższej klasy, Schoeller Allibert oferuje pojemniki masarskie. Zapewniają one ochronę zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i uniemożliwiają popsucie się żywności.

Logistyka

Dzięki możliwości składania pojemników produkowanych przez tą firmę, transport powrotny opakowań jest znacznie ułatwiony. Nie tylko zredukowane jest miejsce potrzebne na przewiezienie pojemników na mięso, ale też znacznie obniżone zostają koszty transportu. Pojemniki masarskie powinny cechować się dużą wytrzymałości i jakością, ze względu na to, iż mięso jest bardzo podatne na wszelkie zepsucia i uszkodzenia. Zły transport może uniemożliwić satysfakcjonującą sprzedaż i zyski.

Pojemniki na mięso mogą wydawać się sprawą drugorzędną, jednak ich rola w branży spożywczej jest dość znaczna. Przecież nikt nie chce spożywać mięsa, które jest nieświeże lub uległo w transporcie uszkodzeniom. Żeby mieć pewność, że nasze produkty bezpiecznie dotrą do celu, warto skorzystac z oderty firmy Schoeller Allibert.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here