Kobiety zwracają szczególną uwagę na swój wygląd i na swoją urodę. Jedne uważają, że mają zbyt duże usta, inne natomiast, że mają za małe usta. W dzisiejszych czasach istnieje taka szeroka baza zabiegów, która pozwala na korektę każdego niedociągnięcia w urodzie kobiety. Panie czy też czasami panowie uważający, iż ich usta są za małe mogą skorzystać z zabiegu powiększania ust.

Zabieg na wydatne usta

Zabieg powiększania ust to podanie kwasu hialuronowego, które powoduje uzupełnienie brakującego kwasu w tkance. Dzięki temu zabiegowi możemy zmienić kontur ust, jak również je powiększyć i modelować w zależności od wskazań.

Zabieg taki wymaga konsultacji lekarskiej i oczywiście znieczulenia ust na czas trwania takiego zabiegu tj. około 30-45 minut. Zabieg ten nawilża nasze usta.

Po takim zabiegu kwasem hialuronowym możemy spodziewać się obrzęku trwającego od 2 do 4 dni, małych siniaków i krwiaków, ustępujących w ciągu 5 dni. Przez okres około 2 tygodni trzeba unikać rozgrzewania ust między innymi picia zbyt ciepłych napoi oraz oczywiście malowania ust.

Kwas hialuronowy daje najbardziej pożądany bo naturalny efekt powiększenia ust. Do takiego zabiegu nie musimy się specjalnie przygotowywać jedyną rzeczą, która jest konieczna to konsultacja z lekarzem zajmującym się takimi zabiegami, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu.

Powiększanie ust – trwałość zabiegu

Żeby efekt nie zniknął zabieg taki należy powtarzać minimalnie co 6 miesięcy, gdyż efekt powiększonych ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Nie musimy się martwić o bezpieczeństwo, gdyż kwas hialuronowy jest bardzo bezpieczny. Powiększanie ust to w dzisiejszych czasach bardzo popularny zabieg. Jeżeli ktoś chce się zapoznać z ofertą kliniki zajmującej się takimi zabiegami, zalecamy skorzystanie z linku wrosinski.pl/zabiegi/powiekszanie-ust/. W klinice Astetic Clinic mamy szeroka ofertę różnego rodzaju zabiegów i również powiększanie ust. Klinika ta za wskazania do przeprowadzenia zabiegu powiększania ust uznaje powiększenie jednej wargi lub obu warg, korekcja kształtu ust, korekcja konturu ust, podnoszenie kącików ust, ujędrnianie ust z nawilżaniem. Powiększanie ust odbywa się metodą russian lips tj. wydatne ust. Koszt takiego zabiegu oscyluje w granicach 800,00 zł. Jednakże na koszt zabiegu składa się również ilość zużytego kwasu hialuronowego w mililitrach.

Oczywiście nie w każdym momencie można skorzystać z zabiegu powiększania ust, gdyż istnieją również przeciwwskazania. Takiemu zabiegowi nie mogą poddać się kobiety w ciąży, karmiące piersią, posiadające skłonność do powstawania blizn przerostowych, wykazujące nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lub choroby układu immunologicznego.

Pozytywnymi stronami takiego zabiegu jest na pewno to, że mamy piękne usta bez używania skalpela.

Zabieg powiększania ust może zrobić każdy niezależnie od wieku, czy płci. Niektóre kobiety mają usta zbyt wąskie ze słabo zarysowanymi konturach. Ten problem mają również młodzi mężczyźni.Natomiast kobiety w starszym wieku tracą sprężystość ust, na którą wpływa bardzo wiele czynników. Jak widać w klinikach można dokonać cudów i na pewno korzystając z usług takiej kliniki każda kobieta lub każdy mężczyzna będzie niezwykle zadowolony i wróci tam ponownie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here