prezent dla mężczyzny na urodziny
fot.pixabay.com

Okazji do wręczenia prezentów nie brakuje. Urodziny, imieniny, święta wielkanocne, Gwiazdka. Jeśli jesteśmy w związku, do tej listy należy dodać rocznice i walentynki. Z czasem może zabraknąć pomysłów na prezenty. W niniejszym wpisie doradzamy, które prezenty są najlepsze dla mężczyzny.

Prezent dla faceta na urodziny – zabawny czy poważny?

Pamiętajmy, że każdy prezent musimy dostosować do okazji. Urodziny to oczywisty powód do świętowania, a więc mamy tu duże pole do popisu, jeśli chodzi o wybór upominku dla mężczyzny. Może to być prezent elegancki, ale też frywolny lub praktyczny. Wszystko zależy od usposobienia danego pana, ale też jego potrzeb i gustu.

Na urodziny wybierzmy zabawny gadżet, taki jak np. dozownik alkoholu, lub stojak na puszki z piwem w kształcie samochodu lub czołgu. Możemy wybrać też śmieszne prezenty w postaci lunchboxów z rubasznym napisem, albo też utrzymane w podobnym tonie kieliszki i szklanki do alkoholu. Popularnością cieszą się męskie zestawy upominkowe, z personalizowanym napisem lub grawerem. Składają się z eleganckiego pudełeczka mieszczącego portfel, breloczka do kluczy i długopisu.

Oryginalnym prezentem na urodziny dla mężczyzny są plakaty stylizowane na pierwsze strony popularnych czasopism. Wystarczy wysłać odpowiednie zdjęcie, a solenizant otrzyma swoją fotografię na okładce. Modne stają się też fotografie przerabiane cyfrowo na portrety generałów lub znanych osobistości.

prezent dla mężczyzny
fot.pixabay.com

Prezent dla faceta na święta – co kupić?

Święta Bożego Narodzenia są okazją do wręczania droższych i większych upominków. Prezenty na gwiazdkę dla mężczyzn mogą być większe i bardziej praktyczne. Jeśli wiemy, że dany facet lubi majsterkować kupmy zestaw narzędzi, albo też multitool. Ta druga opcja jest świetną propozycją dla każdego praktycznego mężczyzny. Na rynku znajdziemy wiele modeli multinarzędzi, kryjących od kilku do kilkunastu narzędzi o wielkości przeciętnego scyzoryka. Dlatego warto przed zakupem dowiedzieć się jaki multitool mąż czy partner chciałby mieć pod ręką, aby sprostać jego wymaganiom.

Gwiazdka poprzedza nowy sezon ogrodniczy. Jeśli mężczyznę pasjonuje botanika, ogrodnictwo lub zamierza założyć ogród, kupmy niezbędne narzędzia do jego pielęgnacji. Zorientujmy się też czy któreś z posiadanych sprzętów nie wymaga wymiany, wtedy też prezent gwiazdkowy dla mężczyzny będzie trafiony.

Gdy wiemy, że nasz mężczyzna to pasjonat motoryzacji, kupmy gadżet do samochodu, lub drobiazg nawiązujący do tej pasji. Od prostego breloczka przypominającego prędkościomierz po urządzenia typu kompresor do pompowania kół. Możemy też kupić książkę lub album dotyczący ulubionej marki samochodów.

Prezent dla faceta na rocznicę i walentynki – jaki wybrać?

Rocznice rozpoczęcia znajomości, ślubu i walentynki to specyficzne okazje do wręczenia prezentu mężczyźnie. Musimy wyrazić naszą miłość wobec niego, a zarazem zachować jego indywidualny charakter. W tym wypadku sprawdzą się bardziej wyrafinowane prezenty dla mężczyzn. Elegancka kolacja to dobra okazja do przekazania ekskluzywnych a zarazem romantycznych upominków.
Z okazji rocznicy możemy podarować mężczyźnie prezent w postaci markowej koszuli. Również stylowe pióro lub długopis będą wskazane. Walentynki i rocznica ślubu są wspaniałą okazją do wręczenia biżuterii męskiej

Jubilerzy oferują mnóstwo wzorów biżuterii na prezent dla mężczyzn. Znajdziemy wśród nich klasyczne bransoletki czy naszyjniki, ale też sygnety i spinki do krawatów i mankietów. Jeśli znamy gust ukochanego mężczyzny, zapewne ucieszy się z takiego prezentu, ponieważ wiele ze wzorów jest wciąż modną klasyką. Dodatek w postaci wygrawerowanych inicjałów sprawia, że upominek dla mężczyzny z okazji rocznicy nabiera osobistego charakteru.

Oczywiście, jeśli ukochany ma pogodne usposobienie, możemy obdarować go męskim prezentem o wesołej wymowie. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić mu zabawny upominek, poświadczający zarazem miłość oraz doskonałą znajomość charakteru męża czy partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here